ارائه خدمات ترجمه

با یک جستجوی ساده می‌توانید وب‌سایت‌های مختلفی را بیابید که در حال ارائه خدمات ترجمه هستند. یکی از این وب‌سایت‌ها، همین مترجم شدن ما ست که البته می‌توان گفت کمی با بقیه فرق داشته و تا حدودی تافته جدا بافته است. از چه لحاظ؟ عرض می‌کنیم.

مزیت ثبت سفارش ترجمه در این وب‌سایت:

۱) مهم‌ترین تفاوت و مزیت این است که در هر کجا و هر زمان که مایل بودید می‌توانید مستقیما با مترجم خود تماس بگیرید. راه‌های مختلف ارتباطی در صفحه ارتباط با ما درج شده است.

۲) مترجم خود را می‌شناسید، از سابقه حرفه‌ای و نمونه کارهایش آگاهی دارید.

۳) هزینه کمتری پرداخت می‌کنید. از آنجایی که سفارش شما مستقیما و بدون واسطه دفاتر خدمات ترجمه به دست مترجم می‌رسد، پورسانتی در این بین به هزینه ترجمه اضافه نمی‌شود.

۴) ترجمه‌های تحویلی دارای ضمانت مادام‌العمر هستند! یعنی تا هر زمان که بخواهید اگر از ترجمه دریافتی راضی نبودید یا اشکالی در آن دیدید می‌توانید با مترجم تماس بگیرید تا مورد بررسی و رضایت شما جلب شود.

۵) تضمین می‌کنیم که هیچ بخشی از متن اصلی حذف یا بصورت ماشینی ترجمه نمی‌شود.

۶) جهت ثبت سفارش نیازی به عضویت در سایت ندارید. فقط کافی است فرم مربوطه را پر نمایید.

۷) می‌توانید از مشاوره رایگان ما در زمینه ترجمه بهره ببرید.

نحوه ثبت سفارش و پرداخت هزینه:
جهت ثبت سفارش می‌توانید به صفحه ثبت سفارش ترجمه، رجوع کرده و فرم مربوطه را پر کنید. در اولین فرصت ممکن، درخواست شما مورد بررسی قرار می‌گیرد و از طریق تماس تلفنی یا ایمیل در جریان برآورد هزینه و زمان انجام ترجمه قرار خواهید گرفت. در صورت نیاز می‌توانید با شماره تلفن ۰۰۶۴ ۳۷۵ ۰۹۳۶ تماس بگیرید تا توضیحات و راهنمایی‌های بیشتری به شما داده شود.

در حال حاضر ترجمه زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی، کردی و فرانسه در سایت امکان پذیر است.

 

ارسال سفارش ترجمه